Kuidas saada tarbimislaen internetist kiiret väikelaenu

Kiirväikelaen on lühiajaline internetis antav sularahalaen, millega saab katta ootamatuid kulutusi nagu kommunaalmaksed või auto remont. Olenevalt laenu tüübist ja dollarisummast saab väikelaenu kinnitada juba 24 tarbimislaen internetist tunniga. Need laenud on mõeldud neile, kellel on halb krediit või kitsas eelarve ja kellel lihtsalt pole aega tavalist laenu taotleda. Traditsiooniliste laenude töötlemiseks võib kuluda päevi või nädalaid ning need ei ole hädaolukordades sobivad.

eraisiku laenud

Kui teil on raskusi pangast või finantsasutusest väikelaenu saamisega, võite proovida laenata perekonnalt ja sõpradelt. Kuigi see võib olla riskantne, on see teile siiski saadaval. Perekond ja sõbrad ei vaja sageli krediidikontrolli ning saavad raha laenata, ilma et oleks vaja sissetulekuid ja varasid kontrollida. Kui te pole aga valmis ohverdama oma suhet kallima või lähedase sõbraga, ärge lootke sellele võimalusele, välja arvatud juhul, kui olete kindel, et teie sõbrad või perekond teile raha laenavad.

Kui teie sõiduk on väärt rohkem kui 500 dollarit, võite proovida saada omandiõiguse laenu. Siiski peate sellise laenu eest maksma kõrget intressi ja kui te seda ei maksa, võite kaotada pantitud auto või kinnisvara. Kuigi kiirlaenu võib olla lihtne saada, ei ole need laenud kiire väikelaenu jaoks hea valik. Tegelikult on vajaliku raha saamiseks parem läbida seaduslik finantseerimisasutus.

Kui soovid saada kiiret väikelaenu ilma traditsioonilise panga tülita, võid proovida veebiportaali MoneyGram. MoneyGramil on kiire ja lihtne taotlemisprotsess, mis võimaldab võrrelda intressimäärasid ja taotleda laenu. Sul on võimalik saada sularaha juba ühe päevaga, kui taotled varakult ja maksad raha tagasi järgmisel päeval. Lisaks palgapäevalaenudele pakub Advance America osamakselaene, omandiõiguse laene ja järelmaksuga laene.

Vahepeal võib palgapäevalaen olla parem valik neile, kellel on halb krediidivõime. Need laenud on lühiajalised ja need tuleb tagasi maksta enne teie järgmist palka. Neid laene saad kasutada ootamatute kulude katmiseks. Advance America pakub ka veebipõhiseid palgapäevalaene. Ettevõte võib sageli heaks kiita halva krediidivõimega laenuvõtjaid. Siiski on oluline märkida, et palgapäevalaenud on röövellikud ja kahjustavad teie krediiti. Kuigi need on mugavad ja hõlpsasti kättesaadavad, ei ole need krediidi kogumiseks parim valik.

Teine võimalus on sularaha ettemakse.Seda tüüpi laenuga saate laenata vajaliku summa ja maksta selle järgmise palgatšekiga tagasi. Kuigi sularaha ettemaksed on saadaval halva krediidivõimega inimestele, võivad neil olla kõrged krediidi kulukuse määrad. Lisaks peate võib-olla esitama mõned dokumendid, sealhulgas fotoga isikut tõendava dokumendi ja elukoha või sissetuleku tõendi. Mõnel juhul peate kvalifitseerumiseks esitama tšeki või raha elektroonilise ülekande.